KONST / Litografier / Färglitografi 9166277
nr 916 6277
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografi , Berndt-Rune Jäverbrant (f. 1941), Stockholmsmotiv, Grand Hotel, signerad, motivet: 32x45
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 oktober 2014
kl 18:09:34
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant